O nás

 

Naše ubytovna STARÝ PIVOVAR Praha nabízí levné ubytování v Praze pro jednotlivce i početnější skupiny. V naší ubytovně máte možnost krátkodobého i dlouhodobého ubytování. Patříme mezi nejlevnější ubytovny v Praze.

 

Ubytování jednotlivců

Pokud sháníte levné ubytování v Praze, naše ubytovna je pro Vás tím správným řešením. Nabízíme 2, 3, 4, 5 lůžkové pokoje, kde naleznete veškeré potřebné soukromí, které by Vám mohlo na jiných místech chybět.

 

Ubytování párů a skupin

Pokud chcete ztrávit se svoji partnerkou či partnerem romantický víkend v Praze a nechcete zbytečně utrácet za ubytování v Praze, je naše ubytovna tou správnou volbou. Nabízíme Vám levné ubytování v Praze i ve 2 lůžkových pokojích, protože se jedná o 3 hvězdičkový hotel.

 

Ubytování zaměstnanců

Pokud Vaše mimopražská firma dostala zakázku v Praze a Vy potřebujete ubytovat Vaše zaměstnance levně v Praze, je tento druh ubytování v Praze určen právě Vám. Nabízíme levné ubytování v Praze v 2, 3, 4, 5 lůžkových pokojích za velmi výhodné dlouhodobé sazby.

 

Nabídka ubytování:

Disponujeme 2, 3, 4, 5 lůžkovými pokoji standartního vybavení s vlastním sociálním zařízenim na každém pokoji, ke každému lůžku náleží, povlečení, skříň a TV.

Ve společných prostorech ubytovny je k dispozici kuchyňka včetně rychlovarné konvice a pračky.


Naše prostory jsou centrálně vytápěny, tudíž zajišťujeme zejména v zimních měsících příjemnou pokojovou teplotu všech prostor ubytovny.

Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že budete maximálně spokojeni se standartem naší ubytovny, protože se jedna o bývalý 3 hvězdičkový hotel.

Spokojenost zákazníků je naší hlavní prioritou.

 

Pokoje ubytovny

Levné ubytování v Praze Vám nabízíme v 2,3,4,5 lůžkových pokojích s vlatním sociálním zařízením na každém pokoji a to velmi levně – již od 95 Kč/noc.

 

Sociální zařízení

Sociální zařízení ubytovny (WC a sprchy) má každý pokoj své, což Vám zaručuje velmi čisté hygienické prostředí.

O sociální zařízení – stejně jako o ostatní prostory – se pečlivě starájí zaměstnanci.

 

Připojení k internetu

V komplexu ubytovny je možnost připojení k Internetu na vlastních noteboocích přes WIFI nebo v recepci na našem PC.

 

Parkování u ubytovny STARÝ PIVOVAR

Bezpečné a prostorné parkování u ubytovny je ZDARMA V NAŠEM VELKÉM DVOŘE A NA ULICI KTERÝ JE MONITOROVÁN NONSTOP KAMEROU.

 

Domácím zvířatům (malým psíkum a kočkám) je vstup na ubytovnu povolen za příplatek.

Internet

Kuchyně

Vlastní monitorované parkoviště

Praní a žehlení

Úschovna cenných předmětů

Wifi INTERNET

Pivo a nealko v recepci.

RESTAURACE

 

 Vybavení pokojů na ubytovně

Internet

Televizor na zálohu

 

Stravovací služby ubytovny

Ubytování je bez stravování,ale v komplexu se nacháxí Restaurace s Barem.

 

Sportovní možnost ubytovny je Kulečník za poplatek.

 

Popis okolí ubytovny

Nabízíme příjemné, čisté a levné ubytování v Praze blízko centra.  Ubytovna se nachazí 10 minut od Metra "B" stanice ANDĚL.

 

Ubytovna má proto výbornou dostupnost.

 

Patříme mezi nejlevnější ubytovny v Praze a garantujeme naší cenu 10% slevou když najdete nižší cenu stejné kvality někde jinde v Praze. Naše ubytovna je zcela nová a Praha čekala na typ ubytovny tohoto typu již dlouhou dobu. Neváhejte nás kontaktovat těšíme se na Vaší navštěvu. +420 7777 88 222

Aktuality

SPECIÁLNÍ ON-LINE NABÍDKA UBYTOVNY PRAHA

04.06.2018 22:46
 SPECIÁLNÍ ON-LINE NABÍDKA - POKUD NAJDETE LEVNĚJŠÍ UBYTOVÁNÍ NĚKDE JINDE V PRAZE STEJNÉHO TYPU GARANTUJEME STEJNOU CENU A 10% SLEVU K TOMU !!! VOLEJTE KDYKOLIV +420 7777 88 222 Ceny od 95 Kč/noc !

Navštivte stránky dalších lokalit a ubytovny v Praze.

04.06.2011 22:45
 www.levne-ubytovny.cz nebo www.abexhostel.com

Napište nám!

14.05.2011 19:02
Líbilo se Vám u nás, nebo máte naopak připomínky k našim službám? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cenné podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.

Vítejte na našem novém webu

14.05.2011 19:01
Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.